Okna

Okna EUROCOLOR

Okna EurocolorNákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro okna EUROCOLOR vybírají značku s tradicí, která zaručuje pořádné úspory a dovoluje se podívat na svět z lepší perspektivy.

EUROCOLOR je výrobce oken, který na trhu působí od roku 1996. Během té doby značkové profily naší společnosti se vyzkoušely už v tisících domech. Vysoká kvalita to u nás tradice! 

Díky inovativnímu sklu s užitkovými vlastnostmi , se naše okna vyznačují vysokou těsností a pevností. Pokročila technologie úspěšně chrání před chladem, hlukem a omezuje jev kondenzace vodní páry. 

Okna jsou investice na dlouhá léta. Jsme si jistí vysokou kvalitou a trvalostí našich výrobků. Poskytujeme Vám na ně nejdelší záruku na trhu, a to až 15 let. Nabízíme plastová okna, okna PVC, okna do domu.Okna ALUPLAST

Okna AluplastOkenní systém ALUPLAST je nová generace profilů spojující nejmodernější techniku s nejvyšším bytovým komfortem.

Široký sortiment zahrnuje řadu okenních profilů systému ALUPLAST s hloubkou 70 mm určených pro pasivní domy jako reakci na rostoucí popularitu energeticky úsporných staveb. Toto revoluční designové řešení okenních profilů splňuje nejvyšší nároky z hlediska energetické účinnosti.

Rozmanitá paleta povrchových úprav okenních profilů a různé hloubky profilů Vám umožní vybrat nejlepší řešení pro budovy a pomáhá udržovat i ty nejpřísnější normy na ochranu tepla. Původní a harmonický design spolu s velkým výběrem různých typů prosklení v kombinaci s velkým množstvím systémových řešení poskytují neomezené možnosti pro vytváření oken a zdůraznění vlastního stylu.

Kliknutím na logo společnosti zobrazíte nabídkový katalog příslušné značky.